logo_1
line02

HomexIxO násxIxReferencexIxNapište námxIxKatalog a ceníkyxIxKontaktyxIxVolná místaxIxMapa stránek

 

Veřejné osvětlení

Interiérové osvětlení

Slavnostní osvětlení

Vánoční osvětlení

Projekce staveb a sítí

Betonový mobiliář

Lavičky

Odpadkové koše

Vitrínky

Kolostavy

Dopravní značení

Orientační systémy

Heraldika

Smaltované cedule

Vlajky

Ampliony

O nás

Společnost Electrosun, s.r.o. byla založena v roce 1998 a jako taková navázala na předchozí činnost jediného současného společníka.

Původní činností firmy byla projekce elektro a velkoobchod s materiálem pro veřejné osvětlení. V současné době je hlavní činností poradenství, konzultace a projekce v oblasti venkovního osvětlování (veřejného osvětlení, osvětlení sportovišť a osvětlování architektury). Zároveň si udržujeme dominantní postavení mezi velkoobchody s materiálem pro veřejné osvětlení v rámci ČR.
Jedním z důležitých partnerů je přední evropský výrobce svítidel skupiny INDAL (
Indalux, 3E, Industria, Sluz, LEC). V posledních letech je Electrosun, s.r.o. největším domácím distributorem ocelových osvětlovacích stožárů.

Vedle aktivit v oblasti osvětlování je druhou stejně důležitou činností nabídka městského a obecního mobiliáře (laviček, odpadkových košů, dopravních značek a dalších) a materiálů obcím a městům. Speciálně pro obce poskytuje služby vlastní heraldická kancelář.

Vedle již zmiňované obecní sféry jsou naším hlavním zákazníkem firmy typu technických služeb, elektrotechnické velkoobchody a velké elektromontážní firmy.

Projekční skupina se v současnosti zaměřuje především na liniové stavby pro energetiku, veřejné osvětlení a na pozemní stavby.

Sídlo firmy je ve vlastním areálu v obci Bobnice v těsné blízkosti města Nymburka. Druhá provozovna je ve vlastním areálu v Chebu - obchodní činnost a projekce je certifikována podle ISO.

iso_cz
iso_en02
TMP

Copyright © 2007 ELECTROSUN, s.r.o. všechna práva vyhrazena