logo_1
line02

HomexIxO násxIxReferencexIxNapište námxIxKatalog a ceníkyxIxKontaktyxIxVolná místaxIxMapa stránek

 

Veřejné osvětlení

Interiérové osvětlení

Slavnostní osvětlení

Vánoční osvětlení

Projekce staveb a sítí

Betonový mobiliář

Lavičky

Odpadkové koše

Vitrínky

Kolostavy

Dopravní značení

Orientační systémy

Heraldika

Smaltované cedule

Vlajky

Ampliony

Světelné zdroje LED

Systémy osvětlení využívající jako světelného zdroje svítivé diody nabývají na stále větší pozornosti. Nová generace LED osvětlení má extrémně dlouhou dobu životnosti (až 100.000 provozních hodin, což je až 100x déle než běžná žárovka), vysokou úsporu energie, spolehlivost a nízkou provozní náročnost.

Svítidla vybavená světelnými zdroji LED přispívají k zajištění zvýšené bezpečnosti v silniční dopravě. Například na přisvětlování přechodů pro chodce, pro zvýraznění kruhových objezdů, nástupních ostrůvků a podobně.

Zcela nejnovějším trendem je použití LED technologie ve veřejném osvětlení. Speciální svítidla vyzařující jasné bílé světlo se uplatňují především v osvětlení pěších zón a dalších prostranství kde je kladen důraz na vysoce kvalitní barevné podání vyzařovaného světla.

Klasické svítidlo vybavené vysokotlakou sodíkovou výbojkou o příkonu 70W dokáže plně nahradit LED svítidlo vybavené 36 diodami o celkovém příkonu 52W. Předností LED svítidel však není pouhá úspora elektrické energie, ale především zcela bezúdržbový provoz po celou dobu jejich životnosti, která je garantována na dobu 25 let.

stela-led

Na požádání zašleme katalogové listy jednotlivých svítidel.

lec_1302 lec_202
lec_1102 lec_104
lec_803 lec_403
lec_603 lec_702

 

Copyright © 2007 ELECTROSUN, s.r.o. všechna práva vyhrazena