logo_1
line02

HomexIxO násxIxReferencexIxNapište námxIxKatalog a ceníkyxIxKontaktyxIxVolná místaxIxMapa stránek

 

Veřejné osvětlení

Interiérové osvětlení

Slavnostní osvětlení

Vánoční osvětlení

Projekce staveb a sítí

Betonový mobiliář

Lavičky

Odpadkové koše

Vitrínky

Kolostavy

Dopravní značení

Orientační systémy

Heraldika

Smaltované cedule

Vlajky

Ampliony

Osvětlení sportovišť

sport904

Osvětlování sportovišť je disciplínou, o kterou v poslední době stále více roste zájem zákazníků. Osvětlují se nejen sportoviště pro vrcholový sport ale stále častěji požadují kvalitní osvětlení i školy, obce, rekreační sportovci, malé kluby a sportovní oddíly.

Nabízíme zkušenosti naše a našich partnerů v osvětlování všech typů sportovišť pro všechny druhy sportů – od velkých stadionů a sportovních haly přes školní tělocvičny, plavecké bazény a hřiště po tréninkové plácky. Naší doménou je především projekce, konzultační a poradenská činnost a dále výroba a dodávka osvětlovací techniky (světlomety, stožáry, výškové stožáry, světelné zdroje). V případě zájmu zajistíme i celkovou realizaci akce.

Zájemcům, kteří nám poskytnou potřebné podklady (rozměry sportoviště, informaci zda je sportoviště určeno pro rekreaci případně pro jakou úroveň soutěží, a údaje o prostoru vyhrazeném pro umístění svítidel či osvětlovacích stožárů) vypracujeme návrh optimálního světelně technického řešení dle platných norem a předpisů jednotlivých sportovních federací.
V případě zájmu zašleme
katalogové listy jednotlivých svítidel.

sport6a02 fotbal-stadion1
1floorbal marketa

Mezi naše realizace patří například osvětlení plochodrážního stadionu v Praze na Markétě, lyžařské sjezdovky Saporo v Kraslicích, osvětlení plaveckého bazénu pro veřejnost v Chebu, osvětlení minigolfového a miniaturgolfového hřiště taktéž v Chebu,  osvětlení VIP prostoru s atletickou dráhou v areálu Baník Sokolov, osvětlení kluziště v areálu plaveckého stadionu v Kolíně, osvětlení školní tělocvičny v Benátkách nad Jizerou, školního hřiště u ZŠ Votice, osvětlení kryté sportovní haly v Týnci nad Labem, osvětlení víceúčelového hřiště v Bělé u Turnova a v Libáni, rekreačního sportovního areálu v Žerčicích, či osvětlení části fotbalového hřiště v Kostelní Lhotě pro tréninkové účely.

fotbal-stadion hala_basket
kryta-hala02 atleticka-hala
sjezd02 hala_basket302
fotbal-stadion2 fitness03
st_tenis kryty-bazen

 

Copyright © 2007 ELECTROSUN, s.r.o. všechna práva vyhrazena